Współpraca

Współpracujemy w charakterze firmy świadczącej nadzór BHP lub jako firma szkoleniowa z takimi firmami jak :

Loading

1.ATRJ PRODUCTION – Potulice
2. Hjort Knudsen Polen – Potulice
3. “DN Green” – Dębionek

4.
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy i Toruniu
5.
Sądy Rejonowe w Nakle,Szubinie,Żninie
6.
Autokasacja Carscrap – Ślesin
7. “Portal BHP”

Naszym Klientom podpowiadamy, jakie przedsięwzięcia z zakresu BHP są konieczne i uzasadnione ekonomicznie. Kontrolujemy również, czy we wszystkich instrukcjach pracy znalazły się właściwe elementy BHP. W związku ze stanem epidemii koronawirusem COVID-19, proponujemy ozonowanie oraz naświetlanie promieniowanie UV / lampami przepływowymi – nie szkodliwymi dla zdrowia człowieka/ na terenie Nakła, Bydgoszczy i okolic. Niskie ceny i duża skuteczność. Więcej o tych metodach walki z koronawirusem przeczytasz w Aktualnościach.

W naszej pracy cenimy najwyższą jakość na każdym etapie prowadzonych przez nas prac, przykładamy wielką wagę do zadowolenia naszych Klientów oraz osiągnięcia największych korzyści przez naszych partnerów, którzy stanowią podstawę sukcesu w realizacji naszej misji. Dobra marka i reputacja firmy są wynikiem bezkompromisowej dbałości o jakość, najwyższy standard przygotowywanych materiałów, dokumentacji, opracowań i szkoleń. Profesjonalna, dojrzała kadra współpracująca z nami, stanowi o tym, co dzisiaj powszechnie określa się mianem Standardu Firmy BHP Nakło.

Szkolenia BHP – zarówno te wstępne jak i okresowe – są nieodłączną częścią życia zawodowego. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu firma BHP Naklo oferuje szeroki wybór szkoleń w formie e-learningowej.

Szkolenia bhp online – wiarygodna platforma szkoleniowa

Firma BHP Naklo.pl proponuje szkolenia bhp online dla przedsiębiorstw z wszystkich branży. Programy kursów są dostosowane do specyfiki prawnej każdego sektora oraz zmieniających się wciąż przepisów. Szczegółowo uwzględnione są wszystkie zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Dla wygody klienta szkolenia można odbyć na platformie e-learningowej. Dzięki bogatej bazie materiałów tekstowych i audiowizualnych ta formuła szkolenia w niczym nie ustępuje tradycyjnym kursom. Atutem jest również dostępność różnych wersji językowych – ze względu na rynek pracy, który otwiera się na pracowników z innych krajów szkolenia dostępne są w wersji polskiej, angielskiej i ukraińskiej. Kurs bhp online na https://www.platformabhp.eu jest więc kompleksowym źródłem wiedzy dostępnej dla każdego.

Kurs bhp online na https://www.platformabhp.eu – co czeka na klienta w ramach szkolenia przez internet?

Program szkoleń e-learningowych w niczym nie różni się od zwyczajowej formuły – jest to ta sama jakość i ten sam zakres oferowanej usługi. Z tą różnicą, że jest to system bardziej elastyczny czasowo i przez to lepiej dostosowany do realiów zapracowanych klientów. Co klient otrzyma w ramach platformy e-learningowej? Będzie to na pewno:

  • Konto w serwisie szkoleniowym, które umożliwi działania w ramach platformy
  • Pomoc techniczną i merytoryczną
  • Materiały z zakresu bhp i przepisów przeciwpożarowych. Dostępne są wysokiej jakości filmy szkoleniowe.
  • Zaświadczenie o odbyciu szkolenia.

Szkolenia bhp online firmy BHP Nakło – dla kogo?

Firma BHP Naklo.pl szkoli kompleksowo i kieruje swoją ofertę do przedstawicieli różnych sektorów. Można tu znaleźć oferty okresowych szkoleń bhp online dla pracowników administracyjno-biurowych i tych, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za przestrzeganie przepisów bhp, a więc nauczyciele, kierowcy, dyrektorzy szkół, sprzedawcy itp. Ponadto szkolenia bhp online przygotowane zostały dla kadry kierowniczej, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracodawców sektora bhp, studentów oraz szkolenia z ochrony przeciwpożarowej. Oferta kursów bhp online na https://www.platformabhp.eu została więc przygotowana w trosce o wysoki poziom świadomości przepisów wśród pracowników wszystkich sektorów.

Loading

Zapraszamy na e-szkolenia BHP