Jeżeli jesteś osobą pracującą w branży gastronomicznej, bądź masz do czynienia z żywnością, na przykład prowadzisz własny sklep spożywczy, bądź jesteś producentem żywności, albo nawet pośrednikiem w jej dystrybucji, to certyfikat HACCP potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu m.in. aspektów wdrażania zasad systemu bezpieczeństwa żywności jest dla Ciebie niezbędny. Zdobycie certyfikatu HACCP  nie wiąże się jednak ze szczególnym wysiłkiem oraz nadzwyczajnie wygórowanymi kosztami. Możesz stać się jego posiadaczem łatwo, szybko i wygodnie, poprzez uczestnictwo w naszych internetowych kursach i szkoleniach. Ich e-learningowa forma sprawia, że nie musisz wychodzić z domu, a nawet z pracy, sam wybierasz dogodne miejsce i czas do nauki, a dostęp do kursów masz od razu po wykupieniu kursu. Nauka trwa maksymalnie 2 godziny, dzięki czemu Twój certyfikat HACCP możesz zdobyć od ręki. To idealna forma dla osób zapracowanych, żyjących w codziennym biegu, a przecież tak właśnie najczęściej bywa w branży gastronomicznej i spożywczej – w końcu pracujesz z artykułem pierwszej potrzeby.

HACCP – czym właściwie jest?

HACCP to skrót od Hazard Analysis and Critical Control Point. Jest to system, który pomaga w identyfikowaniu i zarządzaniu ryzykami związanymi z bezpieczeństwem żywności. System HACCP jest obowiązkowy dla wszystkich przedsiębiorstw produkujących, przechowujących lub dystrybuujących żywność bez względu na ich wielkość.

Aby uzyskać certyfikat szkolenia HACCP, należy ukończyć kurs HACCP prowadzony przez wyspecjalizowaną jednostkę szkoleniową, np. haccponline.pl. Kurs ten ma na celu pomóc pracownikom rozwinąć umiejętności niezbędne do identyfikowania i zarządzania ryzykami związanymi z bezpieczeństwem żywności.

Certyfikat HACCP potwierdza, że znasz formy analizy zagrożeń dla jakości żywności oraz krytyczne punkty jej kontroli, zarówno podczas wytwarzania produktów spożywczych, jak i ich przetwarzania, czy dystrybuowania. W dzisiejszych czasach, wdrożenie i znajomość zasad HACCP są konieczne. Dzięki naszym szkoleniom posiądziesz wiedzę z zakresu praktycznych aspektów wdrażania zasad systemu bezpieczeństwa żywności, zasad systemu HACCP i dobrych praktyk, np. w piekarniach, ciastkarniach, kawiarni, hurtowni warzyw/owoców. Tym samym uzyskując certyfikat HACCP dbasz o bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników, ale przede wszystkim klientów – wiedza z naszych szkoleń procentuje więc od razu po przełożeniu jej na praktykę i wdrożeniu norm w Twojej firmie.

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE A ZOSTANIESZ PRZENIESIONY NA PLTAFORMĘ EDUKACYJNĄ. KUP SZKOLENIE Z HACCP !

Warzywo Tabela szkoleniebhpnet

lub proszę kliknąć na poniższe zdjęcie i kupić kurs z HACCP. Nauka odbywa się w formie webinarium !

partia republikanska staten island szkoleniebhpnet

Loading